із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
для холодної та попередньо змішаної води
із адаптером 100-230 В перемін. струму, 50-60 Гц, 6 В пост. струму
хромована розетка
хромований вилив
виступ 172 мм
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36407
комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного блоку 36336000, 36336001 або 36337000, 36337001
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.51 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176893216 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






