скло/метал
в комплект входять:
гачок для банного халата (40 961)
тримач для туалетного паперу з кришкою (41 102)
туалетний йоржик у комплекті (40 977)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
suitable for screwing (including screws and dowels) or gluing (3 x GROHE QuickGlue A1 41 127 000 sold separately)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.35 кг |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 585 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4067393016410 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






