комплект верхньої монтажної частини для:
35028000, 35029000
29032000 (попередньо змонтована вентильна головка 1/2 дюйма)
29034000 (попередньо змонтована вентильна головка 1/2 дюйма)
29068000 (попередньо змонтована керамічна вентильна головка 1/2 дюйма - не для використання в якості запірного вентиля)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
плавне регулювання глибини монтажу 43 - 91 мм
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.67 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176931086 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |






