Сучасний стиль і чудова якість - автоматичний змішувач GROHE Eurosmart Cosmopolitan T !
Функціональне поєднання мінімалістичного дизайну і передових технологій !
Завдяки його витонченому дизайну, автоматичний змішувач GROHE Eurosmart Cosmopolitan T відмінно впишеться в будь-яку сучасну ванну кімнату. Він оснащений інноваційними технологіями GROHE, в нього вбудований обмежувач температури і три регулюємих періоду часу, протягом яких тече вода - 7, 15 і 30 секунд *, що скорочує витрату води і знижує ризик затоплення.
Змішувач використовується з пристроєм, який змішує воду для настройки температури. Сліпуча хромова поверхня GROHE Long-Life Shine стійка до подряпин і її легко чистити - досить просто провести по змішувачу сухою ганчіркою і він знову буде виглядати як новий.
Змішувач не включає вбудовану частина і його необхідно встановлювати з монтажним ящиком (36322000, 36322001).
GROHE Eurosmart Cosmopolitan T - поєднання сучасного стилю, безпеку і екологічна робота! * Приблизний час, залежить від тиску (заводська настройка: 15 сек)
зі змішуванням
Комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного короба
Без вбудованого механізму
хромована розетка
Змішуючий пристрій із стопором гарячої води
Час подачі води 15 сек.
Налаштування на 7 або 30 сек
Діапазон тисків від 0.5 до 6 бар
Фільтри від бруду
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип монтажу: на стіну
Отвори для монтажу: один отвір
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Eurosmart Cosmopolitan T
Колір: хром
Регулювання витрати води: немає
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
Обмежувач температури: немає
Захист від зворотного потоку: є
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.45 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176896552 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan T |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Натискний |






