для кріплення аксесуарів і неважких вантажів
фанера, вологозахищена
245 x 460 x 20 мм
кріплення для профілю
Ширина 245 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.38 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Ширина упаковки | 312 мм |
| EAN | 4005176936074 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






