для монтажу на незайнятому просторі
для стабілізації вільностоячих монтажних стін
змінна глибина
порошкове покриття
попередньо зібраний
кріпильний матеріал в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.34 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176935879 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






