Тримач туалетного паперу GROHE Essentials, уособлюючи собою відмінну гармонію елегантного стилю і досконалої практичності, бездоганно впишеться в інтер'єр будь-якого сучасного санвузла.
Даний сантехнічний аксесуар представлений у неймовірно міцному глянцевому покритті GROHE Long-Life Shine® й оснащений надійною системою швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176429460 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






