GROHE Blue Очищуючий картридж
для 100% біологічного знезараження GROHE Blue охолоджувача і головки для фільтра
включає розпорскуючу головку і тест смужки для перевірки складу води
для використання тільки з 40694000
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.57 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176985294 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Аксесуар |






