Дозатор для миючого засобу GROHE Contemporary — чудове рішення для оснащення сучасного кухонного інтер'єру. Вбудований монтаж, який передбачає дана модель, більш привабливий з точки зору мінімізації захаращення кухонного простору і більш зручний для використання в процесі виконання декількох завдань одночасно. Крім дивовижної функціональності, диспансер відрізняється стильним зовнішнім виглядом, який підкреслить дивовижну естетику дизайну вашої кухні.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.48 кг |
| Висота упаковки | 79 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 117 мм |
| EAN | 4005176905537 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Contemporary |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






