для термостатів Grohtherm SmartControl для остаточного монтажу
Кнопка безпеки GROHE SafeStop при 38°C (потрібне калібрування)
Додатковий обмежувач температури GROHE SafeStop Plus до 43°C входить в комплект
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.14 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176442858 |
| Колекція | Grohtherm SmartControl |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






