Складається з:
ручний душ із тригерним керуванням (26 839)
вентиль з інтегрованим тримачем для душу (26 842)
1000 мм душовий шланг Silverflex Long-Life (26 334)
GROHE Long-Life поверхня
SpeedClean – технологія, що запобігає утворенню вапняного нальоту
TwistStop - технологія, що запобігає перекручуванню шланга
мінімальний рекомендований тиск 0,5 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.97 кг |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упаковки | 225 мм |
| EAN | 4005176754234 |
| Колекція | Rainshower Aqua |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | Хром |






