Говорячи про ідеальну раковину, неможливо не погодитись, що обов'язкові характеристики, якими вона повинна володіти, є практичність й естетична привабливість. Вбудована модель колекції GROHE Cube Ceramic — чудовий представник гармонійного поєднання даних параметрів.
Розкішний дизайн в комбінації з унікальною зносостійкою поверхнею GROHE PureGuard® забезпечать власника даного виробу неймовірним візуальним задоволенням і комфортом під час користування.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 600 x 490 мм
- вбудована зверху (на стільницю)
- 1 отвір під змішувач
- 2 намічені отвори для перфорації
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 12.69 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 615 мм |
| Ширина упаковки | 157 мм |
| EAN | 4005176442636 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Врізна в стільницю |






