Раковина — це важливий елемент ванної кімнати, без якого складно обійтись у повсякденній рутині догляду за собою. Накладна модель колекції GROHE Cube Ceramic — втілення дивовижного дизайну та практичності, чудове поєднання яких доповнить сучасний інтер'єр санвузла, наповнюючи його комфортом і функціональністю.
Дотримання чистоти й гігієни виробу не займе багато часу та сил завдяки антибактеріальному покриттю GROHE PureGuard®, яким володіє дана раковина.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- глазурована задня сторона
- розміри (д х ш): 500 x 470 мм
- накладна на стільницю
- без отворів під змушувач
- без переливу
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 15.69 кг |
| Висота упаковки | 488 мм |
| Довжина упаковки | 517 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176442650 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






