Напрочуд легкий у монтажі та витончений! Рушникотримач GROHE Start – простий спосіб встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній більш практичним і приємним. Виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати, а приховане кріплення виглядає справді професійно. Вішалка для рушників розкішної корисної довжини 800 мм має довговічне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко очищається і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Тримач можна прикрутити до стіни (гвинти та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе наші додаткові аксесуари, такі як туалетна щітка, тримач для туалетного паперу, гачок для халатів або кільце для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.66 кг |
| Висота упаковки | 878 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| EAN | 4005176782862 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






