Прозора склянка з металевим тримачем GROHE Essentials Cube — стильне і функціональне рішення для інтер'єру сучасної ванної кімнати, яке надає можливість акуратного, зручного і гігієнічного зберігання зубних щіток.
Даний аксесуар може похизуватися чудовою якістю виконання з використанням кращих матеріалів і технологій. Поверхня самого тримача виконана в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine® — зносостійкому і легкому в догляді, а проста система монтажу дозволяє швидко і надійно встановити виріб на призначену для цього поверхню.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: прозоре скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Комплектація:
- склянка для зубних щіток GROHE Essentials (40372001)
- настінний тримач GROHE Essentials Cube (40508001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.52 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 124 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176328374 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Прозоре скло |






