Вражаюче легкий у встановленні та надзвичайно стильний! Рушникотримач GROHE Start – найпростіший спосіб встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті більш практичним і приємним. Виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Тримач для рушників має корисну довжину 600 мм і міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко очищається і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Рейку можна прикрутити до стіни (гвинти та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів або кільце для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.55 кг |
| Висота упаковки | 670 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176782732 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






