Завдяки своєму унікальному дизайну і чудовим експлуатаційним характеристикам рушникотримач з поворотною конструкцією колекції GROHE Selection стане ідеальним естетичним та практичним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Даний аксесуар викликає не тільки візуальне захоплення, а й функціональне — він виконаний у неперевершеному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащений продуманою системою швидкого монтажу, яка дозволить досить легко та надійно встановити виріб на призначену для цього поверхню.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 441 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.63 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176577864 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






