Skate Cosmopolitan
накладна панель
2 об`єми змиву або переривання змиву старт і стоп
для пневматичного зливного клапану
для вертикального або горизонтального монтажу
156 x 197 мм, з ABS
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
GROHE WaterSaving® Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Призначення вироби: для унітазу
Тип монтажу панелі змиву: Горизонтальний або вертикальний
Режими змиву: 3 режими змиву: 2-х об'ємний, старт і стоп або безперервний
Управління змивним клапаном: Пневматичне
Дизайн: Skate Air
Матеріал: ABS пластик
Колір: Теплий захід сонця
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
Регулювання тривалості змиву: Так
Економічна стоп-функція: Так
Виробництво: Португалія
Гарантія: 6 років
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.43 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176339097 |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Португалія |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Теплий захід сонця |
| Призначення | Для унітазу |






