Гармонійне поєднання лаконічного дизайну, ергономічності та бездоганної якості виконання робить металеву поличку-решітку для душу колекції GROHE BauCosmopolitan ідеальним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Виготовлена з першокласного металу із застосуванням унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, дана модель збереже свою початкову презентабельність і вишукане сяйво на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- для кутового монтажу
- з декоративними фіксуючими гвинтами
- саморізи і дюбеля входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.44 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176327841 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






