Вишуканий, виразний і неймовірно практичний настінний металевий поручень колекції GROHE Essentials — це запорука вашої безпеки і максимального комфорту під час пересування по ванній кімнаті та проведення водно-гігієнічних процедур.
Дане допоміжне сантехнічне пристосування володіє неймовірно якісним хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine® і бездоганною системою простого монтажу, яка передбачає швидку і надійну фіксацію виробу до призначеної для цього поверхні — стіни.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 657 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.05 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 110 мм |
| EAN | 4005176327605 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






