Завдяки неймовірно стильному дизайну, точному проектуванню і бездоганній якості виконання поличка-решітка колекції GROHE Selection стане вдалим візуальним та функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Конструкція даного виробу передбачає можливість одночасного зберігання і сушки банних рушників, що є ідеальним практичним рішенням для раціонального та ефективного використання всього простору санвузла.
До того ж представлений аксесуар вирізняється наявністю дивовижного довговічного покриття GROHE Long-Life Shine® і абсолютно простої та зрозумілої системи швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 596 мм
- відстань між кріпленнями: 491 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.47 кг |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 625 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176578083 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






