GROHE Blue Змішувач одноважільний для миття з функцією очищення водопровідної води
монтаж на один отвір
U-подібний вилив
окрема рукоятка для фільтрованої води
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
поворотний трубкоподібний вилив
діапазон повороту 150 °
окремі водотоки для питної та водопровідної води
гнучке підведення
система GROHE Blue reverse osmosis mineralization
мембрана зворотноосмотичного фільтра для отримання чистої та безпечної води
видаляє значну частину хімікатів, гормонів та мікроорганізмів
блок мінералізації збагачує питну воду магнієм та солями кремнієвої кислоти для отримання найкращого смаку
швидкість подачі очищеної води – 1,5 л/хв
видаляє щонайменше 97% розчинених солей
очищаються не менше 50% води, що надходить
тиск води, що подається 1.00 - 4.00 бар
Роз'єм стандарту IEC з євро-штекером, електроживлення 230В/50 Гц
не потрібний накопичувальний бак для води
термін служби мембрани – 1 рік (40880001)
блок для підключення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 14.85 кг |
| Вид виливу | U-вилив |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 425 мм |
| EAN | 4005176745263 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для кухні |






