Раціональна організація робочого місця на кухні являє собою грамотне розміщення кухонних меблів, а також всіх допоміжних аксесуарів, які суттєво полегшать процес приготування їжі і подальше миття посуду. Навіть, здавалося б, незначна деталь у вигляді правильно підібраного дозатора миючого засобу здатна вплинути на досягнення комфорту і отримання бажаного результату під час виконання щоденної кухонної рутини. Компанія GROHE пропонує вашій увазі неймовірно зручний диспансер вбудованого монтажу GROHE Cosmopolitan, який вирізняється стильним зовнішнім виглядом і дивовижною функціональністю.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489433 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






