Одноважільний змішувач для мийки GROHE Blue з функцією фільтра
моноблочна установка
L-вилив
висувний вилив з аератором
окрема ручка для фільтрованої води
Керамічний картридж 28 мм із GROHE SilkMove
поворотний трубчастий вилив
зона повороту на 360°
окремі внутрішні канали для фільтрованої та нефільтрованої води
гнучкі з'єднувальні шланги
Головка фільтра GROHE Blue
Фільтр GROHE Blue S-Size для зменшення жорсткості води та чудового смаку
Ємність 600 л при 20° dKH
витратомір для вимірювання терміну служби фільтра, включаючи 2 батарейки типу АА
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 6.1 кг |
| Вид виливу | L-вилив |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 776 мм |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 434 мм |
| EAN | 4005176744877 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |
| Призначення | Для кухні |






