Зручний і дивовижно простий у монтажі! Зі скляним стаканом GROHE Start із тримачем легше, ніж будь-коли, додати аксесуар, який підкреслить стиль і зручність ванної кімнати – тож чистити зуби стане набагато приємніше. Елегантний і розроблений у Німеччині, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати. А завдяки прихованому кріпленню він виглядає справді професійно. Тримач має довговічне хромоване покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко чиститься і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити до стіни (шурупи та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Також є можливість придбати запасну склянку (41184000). А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
| Висота упаковки | 131 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176782930 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Прозоре скло |






