матеріал: скло / метал
об'єм наповнення 160 мл
підходить для наступних моделей тримачів:
Essentials (40 369 xx1)
Essentials Cube (40 508)
Bau Cosmopolitan (40 585)
Essentials Authentic (40 652)
покриття GROHE Long-Lifeматеріал: скло / метал
об'єм наповнення 160 мл
підходить для наступних моделей тримачів:
Essentials (40 369 xx1)
Essentials Cube (40 508)
Bau Cosmopolitan (40 585)
Essentials Authentic (40 652)
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176429880 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий |






