комплект верхньої монтажної частини для:
29032000 (попередньо змонтована вентильна головка 1/2 дюйма)
29068000 (попередньо змонтована керамічна вентильна головки 1/2 дюйма - не для використання в якості запірного вентиля)
35028000 Rapido C Вбудований вентиль на один вихід
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
плавне регулювання глибини монтажу 43 - 91 мм
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176899133 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






