з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
6V літієва батарейка, тип CR-P2
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
активація вручну, автоматична деактивація при виході із зони виявлення (режим виявлення тіла)
два додаткових режиму детектування, регульовані (Рука-Рука або Тіло-Тіло)
ергономічна металева рукоятка
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE CoolTouch
аератор 9 л / хв
oбратний клапан
фільтри від бруду
GROHE SafetyPlus ручка температури з регульованим стопором безпеки від 35 ° C до 43 ° C
металевий обмежувач температури
повна незмішаний гаряча або холодна вода в крайньому положенні рукоятки для відбору проб легіонели
поворотний литий вилив 187 мм
винос виливу 255 мм
обмежувач повороту виливу 130 °, можливість фіксації
S-подібні ексцентрики
розетки з ущільненням
багатоступінчастий покажчик стану батарейки
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 4.39 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176487781 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | З термостатом |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






