метал
2 рукоятки, поворотний
439 мм
приховане кріплення
GROHE Long-Life finish - стійке довговічне покриття
Шурупи та дюпелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.52 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4067393016458 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






