Стартовий комплект GROHE Blue, що містить 1 балон CO2 для використання з водними системами GROHE Blue Home, - допоможе насолодитися фільтрованої і охолодженої газованою водою
Насолоджуйтеся смачною охолодженої фільтрованої або газованою водою прямо з змішувача у вас вдома в будь-який час дня і ночі. Стартовий комплект GROHE Blue включає в себе 1 балон CO2 по 425 г кожен, щоб забезпечити вас найчистішої газованої та питної водою з вашого змішувача GROHE Blue - це гарантує, що ви завжди зможете освіжитися, адже кожен балон розрахований на 60 л газованої води. Ви можете бути впевнені, що кожна крапля води з вашого змішувача має простий, чистим і приємним смаком, завдяки тому, що - на відміну від інших виробників - GROHE пропонує CO2 тільки з натуральних джерел, з чистотою в 99,9%. Газована вода також допомагає регулювати кислотно-лужний баланс в організмі для доброго здоров'я. Ці балони легко транспортувати і їх можна встановити всього за 30 секунд - викрутити старий балон і вкрутіть новий. Процес не міг би бути більш простим і безпечним.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.22 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 358 мм |
| Довжина упаковки | 60 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176452208 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Professional |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | |






