Стильний, надійний і міцний! Поручень GROHE Start – це простий спосіб встановити крутий аксесуар, який робить життя у ванній кімнаті більш безпечним і приємним. Виготовлений з найкращих матеріалів, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати, а завдяки прихованому кріпленню виглядає справді професійно. Ручка має корисну довжину 295 мм, а також міцне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко очищається і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити за допомогою гвинтів і дюбелів, які входять у комплект. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників або вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 375 мм |
| Довжина упаковки | 105 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 61 мм |
| EAN | 4005176782893 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






