для душу
з вбудованим термостатом
підходить для інфрачервоної електроніки 36456000
2 запірних клапани
зворотні клапани з фільтрами
6V літієва батарейка, тип CR-P2
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
забезпечує гідроізоляцію конструкції стін, оточуючих вбудований механізм
з ущільнювальною втулкою
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.18 кг |
| Висота упаковки | 178 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 178 мм |
| EAN | 4005176494772 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |






