Настінне підключення 1/2 дюйму
Різьбове відведення 3/8 дюйму
Декоративна накладка 60х60 мм
Металева ручка
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Монтаж: Зовнішній монтаж
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 1 бар
Дизайн: Universal Cube
Колір: Хром
Технології: GROHE Long-Life Shine
Особливості, сумісність: Різьбове відведення 3/8 дюйму для підключення змішувачів з гнучким і жорстким підведенням
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 42 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упаковки | 94 мм |
| EAN | 4005176906343 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurocube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






