Чудовий завершальний штрих до будь-якої ванної кімнати – міцний тримач для туалетного паперу GROHE Selection Cube неймовірно чорного кольору! Пропонуємо обрати аксесуари з широкого асортименту вишуканих виробів. Чисті кубічні форми з алмазною огранкою демонструють майстерність виготовлення.
матеріал: метал
приховане кріплення
з кришкою
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.7 кг |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4067393019510 |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






