з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
з трансформатором 100-230 В змінного струму, 50-60 Гц, 6 V постійного струму
картридж з електромагнітним клапаном та фільтром від бруду
передня панель 116 х 144 мм
тиск потоку мін. 0,5 бар
робочий тиск макс. 10 бар
інфрачервоний сенсор
7 встановлених програм
автоматичний змив
режим очищення
попереднє промивання увімк./вимк.
додаткові функції та точні налаштування дистанційно за допомогою пульта 36407
регульований час змиву вручну або дистанційно
сумісний з Рапідо U
затверджено СЕ
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.74 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176929540 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Surf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






