Бездоганна за своїм дизайном і неймовірною практичністю скляна мильниця колекції GROHE Selection стане чудовим візуальним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Для повноцінного функціонування і зручного використання даного виробу необхідно доукомплектувати його настінним металевим тримачем GROHE Selection (41035000).
- матеріл: матове скло
Комплектація:
- мильниця GROHE Selection (41036000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41035000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176577178 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Матове скло |






