Окрім меблів і побутової техніки, кухонний інтер'єр складається з безлічі дрібних аксесуарів, які вкрай необхідні для зручності під час приготування їжі та миття посуду. Дозатор миючого засобу, будучи одним з таких важливих елементів, найчастіше можна зустріти у вигляді окремої ємності або пляшечки, що не завжди зручно для користування, більш того, з естетичної точки зору виглядає це не так вже й привабливо. Диспансер прихованого монтажу GROHE Cosmopolitan — чудова альтернатива таким моделям, що гармонійно поєднує в собі лаконічний стиль і функціональність.
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489419 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






