Диспансер вбудованого монтажу GROHE Cosmopolitan — чудова конструкторська розробка, яка є предметом функціонального і естетичного призначення. Особливість даної моделі полягає в тому, що ємність для наповнення миючого засобу встановлюється під стільницю (мийку), а сам дозатор з носиком — над нею. Це дуже зручне рішення, яке дозволить мінімізувати використання робочої поверхні і прекрасно доповнить інтер'єр сучасної кухні.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.52 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176905520 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






