Підключення для душового шланга GROHE Allure Brilliant є естетично привабливою складовою інтер'єру сучасної ванної кімнати і в той же час функціонально важливим елементом ланцюга водопостачання, що забезпечує безперебійний потік води по шлангу до ручної лійки.
Дане пристосування вирізняється бездоганною практичністю завдяки наявності унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконана поверхня виробу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріал: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- зовнішня різьба 1/2"
- захист від зворотного потоку води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.31 кг |
| Висота упаковки | 74 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176908446 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






