Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials — це функціональний і в той же час неймовірно стильний елемент інтер'єру санвузла, який розроблений з метою забезпечення ефективного очищення внутрішньої поверхні чаші унітаза.
Рукоятка і тримач представленої моделі мають чудове зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яке дозволить зберегти первозданний блиск і презентабельний вигляд виробу на довгі роки.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня металічних частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.17 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176430046 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий, Матове скло |






