для кутової арматури
зроблено з коркової дошки
на клейовій основі
10 шт. в коробці
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.01 кг |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Довжина упаковки | 64 мм |
| Ширина упаковки | 45 мм |
| EAN | 4005176936128 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






