Універсальний у можливості створення різних функціональних конфігурацій настінний металевий тримач колекції GROHE Essentials Authentic чудово гармоніюватиме з мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394001), формуючи повноцінні сантехнічні композиції, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Даний аксесуар вирізняється неймовірно високою якістю виконання та наявністю унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своєю бездоганною красою та абсолютною простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.23 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176324321 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






