Непідвладний часу дизайн і дивовижна легкість встановлення! З кутовою душовою поличкою GROHE Start Cube ще ніколи не було так просто оновити вашу ванну кімнату. Виготовлена з найкращих матеріалів і з елегантним дизайном, це ідеальний спосіб зберігання шампунів, гелів і мила. Тож час прийняття душу стає ще приємнішим. Приховане кріплення виглядає справді професійно, а довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко її встановити! Її можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Крім того, якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халатів, кільце для рушників і вішалка для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.21 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176753831 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Пластик |






