Стакан для йоржика GROHE Selection Cube є змінною запасною частиною туалетного гарнітура GROHE Selection Cube (40857000). Даний аксесуар виконаний із високоякісного матового скла і призначений для встановлення на металевий тримач підвісного типу.
- матеріл: матове скло
- підходить для туалетного гарнітура з йоржиком GROHE Selection Cube (40857000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.35 кг |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 128 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 128 мм |
| EAN | 4005176407826 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Матове скло |






