Уособлюючи собою вишукану елегантність, досконалий стиль і зразкову якість виконання, керамічна мильниця в комплекті з настінним металевим тримачем GROHE Grandera стане прекрасним візуальним та функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Даний сантехнічний аксесуар виконаний в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine® (металеві частини конструкції) й оснащений надійною системою швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
- колір: білий/хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: кераміка/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.63 кг |
| Висота упаковки | 92 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176927904 |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | Аксесуар |






