із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
6 V літієва батарейка, тип CR-P2
Строк служби батарейки: прибл. 7 років (150 увімкнень за день)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving аератор 5.7 л/хв
корпус виготовлено із композитного полімеру
гнучкі з'єднувальні шланги
зворотній клапан
фільтри для затримання бруду
із вбудованим соленоїдним клапаном
зовнішня батарея
система швидкого монтажу
багаторівневий указівник стану батареї
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.76 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 312 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176473678 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






