Поличка EuroCube
для душового змішувача 23145000
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.17 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176910869 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Eurocube |
| Країна виробник | Німеччина |






