Складається з:
Одноважільний змішувач GROHE
монтаж на один отвір
C-подібний вилив
окрема ручка для 3 видів фільтрованої та охолодженої води та фільтрованого окропу
негазована, слабогазована, газована, окріп 100° C
GROHE ChildLock для безпечного контролю подачі окропу
GROHE Long-Life Shine блискуча хромована поверхня
Картридж GROHE SilkMove 28 мм з керамічними дисками
ізольований водний канал
діапазон повороту виливу 150 °
окремі водні канали для охолодженої, кип'яченої та нефільтрованої технічної води
гнучкі з'єднувальні шланги підключення
блок під мийкою з вбудованим фільтром та балоном з CO2
подає до 4 літрів охолодженої негазованої води або 5 літрів охолодженої газованої води на годину і до 6 літрів окропу при 100°C на годину
Кольорова світлодіодна індикація стану фільтра та вмісту балона з CO2
головка фільтра з гнучким регулюванням жорсткості води
Фільтр GROHE Blue S-Size для зниження жорсткості води та чудового смаку
ресурс 600 л при 20° dKH
GROHE Blue 425 г балон CO2
необхідний тиск на вході: 2-7 бар
максимальна температура води 24°C
потужність нагріву 2100 Вт
електроживлення 230 В змінного струму, 50 Гц
тип захисту IP22
споживана потужність у режимі очікування 30 Вт
рівень шуму в режимі очікування 35 дБ(А) за температури навколишнього середовища 20°C
Сертифіковано СЄ
потрібен вентиляційний отвір у нижній горизонталі кухонної секції та у цоколі
максимальна відстань між змішувачем та раковиною 1,5 м
програмне налаштування та моніторинг фільтра та продуктивності CO2 через додаток GROHE Watersystem
push-повідомлення при низькому ресурсі фільтра та балона CO2
з інтерфейсом Bluetooth 4.0* та WIFI для бездротової передачі даних
для пристроїв Apple** та Android
діапазон Bluetooth (10 метрів) залежить від використаних матеріалів та стін між передавачем та приймачем
Системні вимоги Apple
iPhone з iOS 12.0 або пізнішої версії
Системні вимоги
Смартфон Android з Android 6.0 або пізнішої версії
Мобільні пристрої та програма GROHE Watersystems*** не входять до комплекту постачання та повинні замовлятися окремо в авторизованому магазині Apple. iTunes або магазин Google Play.
* Товарний знак та логотипи Bluetooth є зареєстрованими товарними знаками, що належать Bluetooth SIG, Inc. та будь-яке використання цих знаків компанією GROHE AG здійснюється за ліцензією. Інші товарні знаки та торгові назви належать їх відповідним власникам.
**Apple, логотип Apple, iPod, iPod Touch, iPhone та iTunes є товарними знаками Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. Apple не несе відповідальності за роботу цього пристрою або його відповідність стандартам безпеки та нормативним вимогам.
*** Доступно безкоштовно через програму iTunes або магазин Google Play. Може додатково поставлятися із схваленим Belgaqua захистом EA.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 40 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Висота упаковки | 640 мм |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Функція охолодження та газування | Так + окріп |
| Ширина упаковки | 520 мм |
| EAN | 4005176579455 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Red 2 in 1 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для кухні |






