Тримач для рушника GROHE Essentials зачаровує з першого погляду своїм чудовим стилем, акуратним виконанням і функціональним дизайном. Цей прекрасно спроектований аксесуар стане ідеальним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати, привносячи в нього яскравий завершальний акцент і витончені нотки естетики мінімалізму.
Даний виріб приваблює не тільки винятковою красою, а й бездоганними експлуатаційними характеристиками — він простий у догляді завдяки унікальному зносостійкому покриттю GROHE Long-Life Shine® і легкий в установці завдяки продуманій системі швидкого монтажу.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.67 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 655 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176430008 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






