матеріал: метал
настінне кріплення
закриті кріпильні гвинти
Поверхня GROHE Long-Life Shine
включаючи гвинти та дюбелі
чорна головка щітки
зйомний внутрішній пластиковий контейнер
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.23 кг |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
| EAN | 4005176725951 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






